Strašidla nebo „Strašidla"?

31. července 2015 v 22:47 | Zoett |  Ostatní články.
Asi jediná, která to pojme trochu jinak a obrazně, takže se hned nechápavě nedívejte na obrazovku, o čem že to píšu.

Strašidla pod postelí pro většinu natahující se ruka či jiná děsivá potvora, pro mne jsou to myšlenky, vzpomínky či tajemství, která pro mne znamenají jakousi děsivou příšeru požírající vaše nohy, když je omylem vystrčíte ven z postele.
Tyto "stvůry" mi připadají daleko děsivější než kdejací duchové, zombie a mimozemšťané.
Mimozemšťané mi vlastně ani děsiví nepříjdou, docela ráda bych nějakého potkala (Ano, skutečně si myslím, že existují).

Skutečně si nejsem tak úplně jistá, jestli se tomu i tak říká, jakože: "Máš strašidla pod postelí?" mi teď skutečně příjde jako absurdní fráze, ale i navzdory tomu mě nic jiného na toto téma nenapadlo, asi jsem divná. :D

Ale jinak tedy na duchy, minulé životy, reinkarnaci a podobně věřím, žádnou příhodu jsem sice (zatím) neměla, ale i tak zůstávám otevřená. A ne, v boha nevěřím, respektive ne na toho, jež je dnes podstrkován dnešní církví, proto jen těžce snáším babičku, jak mi rve do ruky růženec a přepíná na křesťanskou stanici.
Moje mamka si třeba myslí, že v minulém životě byla voják v druhé světové, už si nevzpomínám, jak na to přišla, jestli se jí něco zdálo nebo tak, ale její povaha by odpovídala. :D

Takže to by byl 1. článek na blogu a zároveň článek na téma týdne.
Nevěděla jsem, co napsat jako 1. článek, nechtěla jsem moc takové ty klasické články, tak jsem v tomhle viděla dobrou příležitost. Pa.

(obr - www.lidovky.cz, www.prokrastinuju.cz)
 


Komentáře

1 Steph Steph | Web | 31. července 2015 v 23:39 | Reagovat

Zdravím, viděla jsem tvůj článek na tématu týdne a zaujal mě tvůj nadpis. Podle mě jsi to napsala opravdu moc hezky:)A musím přiznat, že když jsem si přečetla téma týdne tak jsem myslela přesně to samé jako jsi popisovala ty:)
Přeju hodně štěstí s blogem :)

2 Zoett Zoett | 1. srpna 2015 v 0:33 | Reagovat

Děkuji, to potěší. :)
Jsem ráda, že aspoň někdo přemýšlel stejně jako já. Upřímně jsem si myslela, že něco takového napadne skoro všechny a že už vlastně nebudu mít, co bych napsala, ale opak je pravdou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama