Červenec 2015

Strašidla nebo „Strašidla"?

31. července 2015 v 22:47 | Zoett |  Ostatní články.
Asi jediná, která to pojme trochu jinak a obrazně, takže se hned nechápavě nedívejte na obrazovku, o čem že to píšu.

Strašidla pod postelí pro většinu natahující se ruka či jiná děsivá potvora, pro mne jsou to myšlenky, vzpomínky či tajemství, která pro mne znamenají jakousi děsivou příšeru požírající vaše nohy, když je omylem vystrčíte ven z postele.
Tyto "stvůry" mi připadají daleko děsivější než kdejací duchové, zombie a mimozemšťané.
Mimozemšťané mi vlastně ani děsiví nepříjdou, docela ráda bych nějakého potkala (Ano, skutečně si myslím, že existují).

Skutečně si nejsem tak úplně jistá, jestli se tomu i tak říká, jakože: "Máš strašidla pod postelí?" mi teď skutečně příjde jako absurdní fráze, ale i navzdory tomu mě nic jiného na toto téma nenapadlo, asi jsem divná. :D

Ale jinak tedy na duchy, minulé životy, reinkarnaci a podobně věřím, žádnou příhodu jsem sice (zatím) neměla, ale i tak zůstávám otevřená. A ne, v boha nevěřím, respektive ne na toho, jež je dnes podstrkován dnešní církví, proto jen těžce snáším babičku, jak mi rve do ruky růženec a přepíná na křesťanskou stanici.
Moje mamka si třeba myslí, že v minulém životě byla voják v druhé světové, už si nevzpomínám, jak na to přišla, jestli se jí něco zdálo nebo tak, ale její povaha by odpovídala. :D

Takže to by byl 1. článek na blogu a zároveň článek na téma týdne.
Nevěděla jsem, co napsat jako 1. článek, nechtěla jsem moc takové ty klasické články, tak jsem v tomhle viděla dobrou příležitost. Pa.

(obr - www.lidovky.cz, www.prokrastinuju.cz)